artykuły

Kiedy nie wolno przyjmować leków z Sildenafilem?

By 12 listopada 2018 No Comments

                          Sildenafil jest składnikiem aktywnym znajdującym się w Viagrze oraz Kamagrze, czyli dwóch najpopularniejszych lekach na receptę, które pomagają mężczyznom zwalczać dolegliwości związane z erekcją. Zażywanie leku powinno zostać poprzedzone wizytą u lekarza, gdyż wykazuje się on silnym działaniem, dostępny jest w kilku dawkach oraz posiada szereg przeciwwskazań do przyjmowania.

Najbardziej oczywistym przeciwwskazaniem jest uczulenie na którykolwiek ze składników leku, gdzie wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z własnych alergii, a wychodzą one na jaw dopiero w momencie używania, jednakże warto mieć to na uwadze. Oprócz tego choroby związane z sercem bądź układem naczyniowym, wśród których wyróżniamy chociażby chorobę wieńcową, zawał, niedawny udar mózgu czy też miażdżycę także są jednoznacznym przeciwnikiem do przepisania przez lekarza recepty.

Dodatkowo, warto sprawdzić skład pozostałych leków https://kamagra2020.pl/prod_kamagra100gold.html , które są przyjmowane przez osobę z zaburzeniami erekcji, a mianowicie jeśli wchodzą one do grupy nitratów oraz zaliczane są do azotanów nie mogą być łączone z Sildenafilem, a więc zarówno Viagrą, jak i Kamagrą. Oprócz tego silne leki na potencję wpływają negatywnie na kondycję oczu, panowie u których występują zmiany zwyrodnieniowe siatkówki także nie mogą ich przyjmować.

Dodatkowo,  mężczyźni którzy zmagają się z dolegliwościami wątroby oraz nerek i serca musza bezwzględnie poinformować o tym lekarza, który albo zaleci mniejszą dawkę leku, a w ostateczności zaproponuje całkiem inną metodę, która nie zagraża życiu ora zdrowiu pacjenta. Oprócz tego Sildenafil nie może być łączony z alkoholem, gdyż wpływa to bezpośrednio na możliwość osiągnięcia erekcji, bo działanie leku jest po prostu osłabione. Niektórzy mężczyźni mogą sobie pozwolić na lampkę wina bądź piwo do lekkiej kolacji (należy również wystrzegać się ciężkich, wysokokalorycznych potraw), jednakże mimo wszystko nie poleca się łączenia tabletek na potencję z napojami alkoholowymi.